https://www.modavekadinlar.net/ Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

1 ay önce
16 kez görüntülendi

Koruma kalkanı cilt bakımı

Kışın cilt bakımının püf noktaları var. Kızarıklık, kuruluk gibi sorunlere çözüm sunan, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan, toksinlerden arındıran ve besleyen bir bakım önceliğiniz olmalı.

Nemlendirin
Kuru cilt çoğu soruni birlikteinde getiriyor. Nem kaybına karşı koruma bariyeri oluşturmak kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin iyileşmesine yardımcı oluyor.

Yatıştırın
Cildinizi yatıştıran ve tahrişi hızla gideren bir bakım uygulayın. Misel sular, kuru ve titiz ciltleri rahatlatıyor ve cildin nemini koruyor. Cildinizi yatıştırmak için termal sulardan da faydalanabilirsiniz.

Fırçalayın
Son dönemlerin en çok tercih edilen bakımı, kuru vücut fırçalama tekniği ölü derinin atılmasını, gözeneklerin açılmasını sağlıyor. Kuru vücut fırçalama tekniğini haftada iki kez banyo yapmadan 5 dakika önce yapabilirsiniz.

Güneşten korunun
Yaz-kış yüksek korumaya sahip kozmetik kullanımı güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturuyor. Güneşten Koruma Faktörü’nün İngilizce kısaltması olan SPF, artık yalnızca güneş ürünlerinde değil cilt bakım ve kozmetik ürünlerinde de yaz-kış kullanılıyor.

Toksinlerden arının
Yüz maskesi kan dolaşımını hızlandırır ve toksinlerin atılmasını basitlaştırır. Cildinizi dinlendirir. Gözenekleri temizlerken cildinizdeki aşırı yağlanmayı düzenler. Haftada bir kez yüz maskesi yapın.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık