Bronz ve güzel olmak | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Bronz ve güzel olmak

1 ay önce
17 kez görüntülendi

Bronz ve güzel olmak

Ten renginizi ne kadar koyu seviyorsunuz? Güneşin altında bir saniye bile geçirmenize gerek kalmadan bronz bir tenle parlamanın üç farklı tekniğini öğrenmek ister misiniz?

Tatil bronzluğu
Hedefimiz mayonun içinde hoş görünmek olunca bronz bir tenin katkısı hiç de azımsanacak gibi değil. Bronz ten bunun yanı sıra tadına doyulmaz tatillerin ve hiçbir şey düşünmeden yalnızca rahatlığın tadını çıkarmanın kanlı canlı bir kanıtı adeta. Kısa süreli bir tatil olsa da güneşin tatlı sıcaklığını yansıtan bir cildin hoşliği tartışılmaz. Derecesi ne olursa olsun bronz bir teni korumanın da püf noktaları var tabii. Örneğin yağ bazlı güneş koruyucuları hızlıca oluşan bronzluğu kırma özelliğini sunan. Bronzluğunuzun daha uzun süre kalmasını istiyorsanız güneş sütlerini veya güneş kremlerini tercih edebilirsiniz.

• Tatile çıkmadan önce cildinizi yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek için haftada birkaç defa bütün bedeninuza peeling uygulayın. Bunun için peeling yapan eldivenlerden de faydalanabilirsiniz ancak bu eldivenleri her zaman kuru cilt üzerinde kullanmaya dikkat edin. Tatile çıkmadan önceki gece, banyoya ya da duşa girmeden uygulayın.

• Bronzlaşmanın cildinizi kuruttuğunu düşünüyorsanız güneşe çıkmadan önceki gece kesinlikle vücut kremi kullanın ve bu prosedürü her gün yenidenlayın, zira klor ve tuz vücut kreminin etkisini bozabilir.

• Güneşi benzeri olmayan bronzlaşmanın en basit yolu olan otobronzanlar, teninize güzel bir renk kazandırabilir. Daha koyu bir ten için tatildeyken kullanmaya başlayabilirsiniz. Her cildin farklı bir yapısı olduğunu ve sonuçların da değişeceğini unutmayın. Vücudunuzun her yerinde eşit görünen bir bronzluk için elinize siyah bir çorap geçirin ve otobronzanı dairesel hareketlerle sürün.

• Eğer otobronzan kullanmadan önce cildinizi soğuk suyla yıkarsanız, otobronzan gözeneklerinize dolmaz ve kötü bir görüntü oluşturmaz.

• Denizden, duştan veya havuzdan çıktıktan sonra ovalayarak kurulanmak yerine hafifçe kurulanın. Ovalayarak kurulanmak bronzluğun süresini azaltabilir.
ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık