Erkeklere Kendini Sevdirmenin Yolları | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Erkeklere Kendini Sevdirmenin Yolları

1 ay önce
30 kez görüntülendi

Erkeklere Kendini Sevdirmenin Yolları

Bir erkeğe kendini sevdirmenin çeşitli biçimlerde yolları vardır. Bunların en başta ise ifade ettiğimiz sözlerle yada hareketlerimizle erkeklere ihtiyacımız olduğunu hissettirmek.

Erkeklere kendini nasıl sevdirirsin diye birçok okuyucumuzun sorularını alıyoruz ve bu yazımız yanıt niteliğinde olacaktır. GoogleTabii ki kendini sevdirmek için en başında onları şımartmalısınız. Neden mi diyeceksiniz erkeği az bir şey pofpoflayın sonuçlarını göreceksiniz.Erkeklere Kendini Beğendirme Yolları

İster normal çıktığınız olsun isterse de evlilikte olsun bir erkeğe kendini beğendirmenin yada bağlamanın asli teknikleri neler burada anlatacağız arkadaşlar.

Ona erkekliğini hissettirmek için illa kakılmış veya eksikliksuz bir geyşa olmanız gerekmez! Küçük ipuçlarıyla kendini iyi hissettirin ve karşılığını görün!

Ailenin reisi olarak algılanmak isteyen “maço” Türk erkeği, futbol maçlarına ve rakı masalarına bayılır. Amerikalı İlişki Koçu David Wygant, erkeğin kadına rehberlik etme ve kadın tarafından saygı duyulup pohpohlanma isteksuna dikkat çekiyor.

ModaveKadinlar
Üstelik erkeğine küçük tefek şeyler için olsa dahi ihtiyacın olduğunu gösterirsen ve beğenini ifade edersen, o daha da fazlasını yapmak isteyecektir. Doğası bunu gerektirir.

1) TAVSİYE SOR!

Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir kabiliyeti varsa, bu hususta kesinlikle ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken keyiften dört köşe olacak. (Biliyoruz, aslında erkekler en uzun yolları tercih edip kaybolmayı ve “kimseye sormadan” yolu bulmayı iş edinmişlerdir ancak ara sıra buna göz yummalısın!)

2) HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER!

Onun sevdiği şeyleri yapın. Mesela önce atış poligonuna gidip sonrasında Ocak başında kebap yiyebilirsiniz.

3) EVDEKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET!

Bırak akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! ‘The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment’ kitabının yazarı Scott Haltzman, bu tür durumlarda dışarıdan yardım çağırmakta ısrar eden kadınların çok sinir bozucu olduğunu söylüyor. Bırak o uğraşsın ancak bitirmesi için biraz zaman tanı ki fazla oyalanmasın..

4) POHPOHLAMA SANATI

İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu biçimde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

5) KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP!

Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken katiyen dır dır edip bunaltmamaya özen göster ancak ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

6) DOMESTİK TANRIÇA!

Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan yararlanmak isteyebilir, erkekler arsızdır! Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

7) ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN!
Google ModaveKadinlar
Ailesine kibar, arkadaşlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez! Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni sevmeli ve saygı duymalılar ama fazla yüz göz olursan, bu sefer de seni yönlendirmeye çalışabilirler…
Google

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Erkeklere Kendini Sevdirmenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık