Ev dekorasyonunda en çok yapılan hatalar | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Ev dekorasyonunda en çok yapılan hatalar

1 ay önce
16 kez görüntülendi

Ev dekorasyonunda en çok yapılan hatalar

Ev ve ofis ortamları gün içerisinde çokça vakit geçirdiğimiz ortamlardan biridir. Çok fazla vakit geçirdiğimiz bu ortamlarda yaptığımız zamansız dekorasyon hataları dışarıdan ev ya da ofis ortamlarını hem ucuz gösteriyor hem de ortamı kavetli hale getiriyor. Sıkça yapılan bilhassa ev ortamlarındaki dekorasyon hatalarını geride bırakarak dekorasyonunuza yenlilik getirebilirsiniz. Peki farkında olmadan en çok yapılan dekorasyon hataları neler? İşte geriye dönüp bakmanızı sağlayacak 3 büyük dekorasyon hatası!

RENKLERİN GÜCÜNÜ KULLANIN!

Duvarlarınızı farklı renklere boyayarak bile evinizde dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ancak Duvarlarınızın bir bölümünü çok zır olmayacak biçimde farklı renklerle boyayabilir ya da bembeyaz bir evde farklı renklerden oluşan aksesuarlarla tümlük sağlayabilirsiniz! Ancak tercih ettiğiniz renkler üçten çok farklı renkler olmamasına özen gösterin aksi taktirde ortaya renk cümbüşünden diğer bir şey çıkmayabilir.

AYDINLATMALARI YALNIZLAŞTIRMAYIN!

Ev dekorasyonlarında en fazla yapılan hatalardan bir tanesi de aydınlatmadır. Tavanda olan tek aydınlatma kullanmak yerine ledled ya da sehpa üzerine mumlar ekleyerek çok sayıda aydınlatma ile evdeki karanlık olan gölgeleri aydınlatabilirsiniz. Böylelikle evin ya da ofise farklı bir atmosfer sağlayarak sizi dinlendirecek bir ortam oluşturabilirsiniz.

FAZLA EŞYA BİRİKTİRMEYİN!

Dekorasyon hatalarının başında gelen konulardan bir tanesi de fazla ve lüzumsuz eşyalardır. İşinize yaramayan eşyalar hem ortamı kasvetli hale getirecek hem de ortamın daha ucuz görünmesine yol açacaktır. İşte bu noktada en hızlıca evinizde bulunan ve işinize yaramayan fazla eşyalardan kurtulabilirsiniz. Az eşya hem ortamı daha modern hem de daha ferah görünmesini sağlayacaktır.
ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ev dekorasyonunda en çok yapılan hatalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık