Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri

1 ay önce
28 kez görüntülendi

Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri

Geniş alına sahip bayanların tercih etmeleri gereken saç modelleri, alnın bir kısmını kapatacak ve yüz biçiminizi ovale yakın bir görüntüye sahip olacak saç modellerinden birisini seçmelilerdir.

Geniş alınlı bayanlar için en basit tekniklerin başında ve çokça tercih edilen model kaküllü saç modelidir. Ancak bu demek değil ki tek opsiyonumiz kaküllü saç modelleri. Mesela Geniş alının bir kısmını kapatan bir tutam saç ile dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Doğrusunu söylemek gerek görülürse geniş alınlı bayanlar istediği her saç modelini çok rahat kullanabilirler. Farklı saç modellerini deneyebilir ve kendilerine yakışan en kusursuz saç modelini yaratabilirler.

Geniş alnı olan bayanların yanlarına bile uğramamaları gerektiği saç modellerinden biride; at kuyruğu saç modelleridir, devamında örgü saç modellerinden de netlikle uzak durmalısınız. Saçlarınız kısaysa korkmanıza gerek yok, bob kesim tarzını ya da dağınık bob saç modellerini deneyin. Yüz biçiminizi oval şekle getirmeniz için deneyebileceğiniz saç modelleri arasında katlı saç kesimleri ve dalgalı saç modelleri de çokça tercih edilmektedir.

ModaVeKadinlar

Diğer tercih edebileceğiniz saç stilleri

Dağınık kaküllerle yapılmış geniş topuz saç modellerini de; açık alnınızı gizlemek için tercih edebilir bu toplu saç modellerini de kullanabilirsiniz elbette.
Genelde ünlülerin de tercihleri arasında olduğu saç modelleri dalgalı ve kaküllü saç modelleridir. Geniş alınlı bayanların neredeyse tamamı bu modelleri memnuniyetle kullanmaktadırlar.
Geniş alına sahip bayanların tercihleri arasında olan bir diğer saç modeli ise; kuşkusuz katlı kesim saç modelleri. Dalgalı ve kaküllü saç modellerine nazaran daha kolay ve pratik bir tasarım olduğunu söylememizde fayda var.

Önerimiz ise geniş alınlı bayanların kalkmış ve köşeli kaş modelleri yerine sizin daha iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olması açısından düz şekillerdeki kaş modelini seçmenizdir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık