Gıdık ve boyun estetiğiyle güzelleşin | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Gıdık ve boyun estetiğiyle güzelleşin

1 ay önce
23 kez görüntülendi

Gıdık ve boyun estetiğiyle güzelleşin

Genç ve hoş bir yüze sahip olmanın sırlarından bir tanesi de boyun ve gıdık bölgesinin gergin görünümü…

Bu bölgelerde oluşan deformasyonlar; bazı durumlarda tek, bazı durumlarda de birkaç tekniğin toplu edilerek uygulanması sonucu ortadan kaldırılabiliyor. Ameliyatlı ve ameliyatsız gıdık-boyun esharekete geçiririni, yazarımız Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nebil Bozdoğan anlattı. Boyun bölgesi, yüz estetiğini yakından ilgilendiriyor. Sarkık bir gıdık, insanı daha yaşlı gösteriyor. Genç ve hoş bir yüzde bile dyetişkin ve sarkık bir gıdık daima dış görünüşü bozuyor. Gıdık ve boyun bölgesinde deri sarkması, yağ birikimi ile boyun kkatiyenrının sarkması olabiliyor. Hangi sorunun var olduğu ise uzman hekimla yapılan ilk görüşmede belirlenebiliyor.

Gıdık bölgesinde estetik müdahale yapılıyor
Uzman hekimin muayenesi sonucu, gıdık bölgesindeki sorun belirleniyor ve buna göre yapılacak müdahale biçimleniyor. Gıdık bölgesinde yalnızca yağ toplanması varsa ve deri sıkılığı yeterliyse, sadece liposuction yapılması da yeterli olabiliyor. Ancak deri gevşekse yapılacak prosedüre askılama da eklenebiliyor. Deri gevbiçimiği ileri derecedeyse deri menfaatilması ve boyun germe prosedürü gerekli oluyor. Bu arada gevşek boyun kkatiyenrı da sıkılaştırılabiliyor. Sonuçta bu bölgenin estetik şeklinde deha iyi görünmesi için genelde fazla yağ birikiminin uzaklaştırılması, fazla derinin gerilmesi ile boyun kkatiyenrının sıkılaştırılması prosedürleri, duruma göre toplu edilerek uygulanabiliyor. Bazen de çene ucuna ufak bir destek (çene ucu implantı) konulabiliyor.

Ameliyatsız gıdık estetiği – Gıdık askısı
Gıdık bölgesinin estetik şeklinde deha iyi görünmesi için genelde fazla yağ birikiminin uzaklaştırılması ve üzerindeki derinin askıyla sıkılaştırılması, çoğu durumda etkileyici sonuçlar veriyor. Ameliyatsız gıdık estetiği ortalama 30 dakika sürüyor ve lokal anesteziyle yapılabiliyor. Bu biçimde, gıdık-boyun açısı en hoş biçimde elde edilebiliyor.

Boyun germe ameliyatı
Ameliyatlı boyun estetiği ortalama 1,5-2 saat süren bir operasyon ile gerçekleştirilebiliyor. Sıklıkla genel anestezi gerekmeden de yapılabiliyor. Kişi, çoğunlukla hastanede yatmadan, aynı gün kişi taburcu olabiliyor. Operasyon sonrası boyun bölgesi üç gün boyunca özel bir biçimde bantlanıyor ve bu süre sonunda kişi günden güne normal hayatına dönebiliyor. İyileşme dönemi, kişiden şahsa değişmekle beraber ortalama yedi gün sürüyor.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Gıdık ve boyun estetiğiyle güzelleşin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık