Gümüş Kolye Modelleri Mia Vento’da | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.77 TL
EURO: 6.35 TL

Gümüş Kolye Modelleri Mia Vento’da

1 ay önce
23 kez görüntülendi

Gümüş Kolye Modelleri Mia Vento’da

Mia Vento, 925 ayar özel tasarım gümüş ürünlerinde altın ve pırlanta işçiliği yaparak yüzlerce farklı özel tasarım takı modeli sunuyor. Bu özelliğiyle dünya markası olmaya aday Türk markalarından birisi olarak karşımıza çıkmakta.

Marka ve firma, İstanbul Mia La Vento Elmas Pırlanta Altın ve Gümüş Takı Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. işletmesi olarak kayıtlı. Gümüş kolye modellerinin yanı sıra kolye, bileklik, yüzük gibi çok geniş bir özel tasarım takı koleksiyonuna sahip olan firma, kendi web sitesinin yanı sıra sosyal ağlarda da var olarak müşterilerine ulaşıyor.

Başarılı tasarımlarıyla dikkat çeken firma, yaptığı işe çok önem veriyor ve bunu çalışmalarıyla belli ediyor. Amaçlarının ülkemizdeki takı tasarım sektörünün çehresini değiştirmek olması da oldukça dikkat çekiyor. Gümüş takı tasarımlarının tamamını 2 yıllık garanti süresiyle beğenilere sunan firma, neredeyse yarım asırlık kuyumculuk tecrübesini müşteri memnuniyeti ilkesini ilk sıraya koyarak takipçilerine hizmet veriyor.
ModaVeKadinlar firmanın üretmiş olduğu effective diamond, yüzük, kolye, küpe, bileklik, mini set, Trabzon hasır set, su yolu set özel tasarım ürünlerini görebiliyorsunuz. Gümüş kolye modelleri

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Gümüş Kolye Modelleri Mia Vento’da Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık