Kuru şampuan | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Kuru şampuan

1 ay önce
20 kez görüntülendi

Kuru şampuan

Son dönemlerde önemi artan kuru şampuan vasıtası ile saçlarınızı her gün yıkamaya maruz kalmayacaksınız.

ModaVeKadinlar Kadınların en büyük soruni saçlarıdır. Bakımsız görünen saçların psikolojimize etkisi de son derece büyüktür. “Saçlar insanın ruh halini yansıtır mı” demeyin. Çünkü yansıtır. Muhteşem görünmenizin sırrı saçlarınızda başlar. Sağlıklı görüneceğiniz saçlara sahip olmak için yapmanız gereken; doğru bakım, doğru yıkama ve doğru şampuan kullanımıdır. Yaşadığınız çevre, gerilim gibi dış faktörler, saçlarınıza olumsuz etki edecek ve sağlıksız görünmesine neden olacaktır. Bu duruma maruz kalmamak için doğru şampuanı kullanarak güçlü, bakımlı ve kusursuz görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Her gün yıkanan saçlar güçsüzleşir ve deride olması gereken yağ oluşumunun azalmasına neden olarak saçların kurumasına neden olur. Bu problemu yok eden en iyi teknik ise kuru şampuandır.

Kuru şampuan nasıl kullanılır
Anında temiz saçlara kavuşmak artık çok basit! Gün boyu ağırlaşan saçlarınızı nasıl canlandıracağınızı düşünerek üzülmeyin. Gün içinde çevre kirliliği saçlarınıza etki eder ve bakımsız ve yağlı görünmesine neden olur. Kuru şampuan vasıtası ile bu görünüme elveda diyebilirsiniz. Saçınızı ıslatmadan kullanacağınız bu şampuan vasıtası ile temiz görünüme hızlıca kavuşmuş olursunuz.

Tek yapmanız gereken;
• Saçınızı ıslatmadan tutam tutam ayırın ve saç diplerinizi ortaya çıkarmalısınız.
• Kuru şampuanı biraz sallayın ve saç diplerine aşağı yukarı 8-10 cm mesafeden uygulayın.
• Şampuandan en iyi verimi alabilmek için çok yakından ya da çok uzaktan püskürtmemeye dikkat et.
• Şampuanı iyice dağıtmak ve saçı hacimlendirmek için saç diplerine parmaklarınla masaj yapınız ve saçınızı harmanlayınız.

Bu prosedürleri uyguladıktan sonra saçlarınızı tarayabilir ve biçimlendirebilirsiniz. Eğer saçlarınızda karışık olan yerler varsa tarakla onları revizyonniz gerekmektedir. Bütün prosedürler sonrası şampuanı uyguladıktan sonra, saçlarınızı öne doğru atarak hacim verebilirsiniz ve saç diplerinize şampuanı yedirebilirsiniz. Böylece gün boyu hacimli saçlara kavuşmayı başarmış olacaksınız.

Kuru şampuan fiyatları
Güzellik için yapmayacağımız şey yoktur. Kadınlar için önemli olan hoşliklerini dışa vuran sağlıklı saçlarıdır ve saçlar için her şeyi fiyat sorgulamaksızın alabilirler. Kuru şampuan fiyatları sanıldığı gibi pahalı değildir. Kullandığınız market şampuanları ile aynı fiyatta diyebileceğimiz kuru şampuanlar ile saçlarınızı her gün yıkayarak yıpratmamış olursunuz. Bütçenizi etkilemeyecek olan bu şampuan ile sağlıklı saçlara kavuşmuş olacaksınız. Kuru şampuanların fiyatları 15 ile 30 TL arasında bulabileceğiniz farklı marka alternatifleri içeriyor.

Kuru şampuan kullananlar
Eğer o gün banyo yapamadıysanız ve beklenmedik bir su nettisi problemu yaşadıysanız, saçlarınızı yıkamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsanız çözüm netlikle kuru şampuan. Kuru şampuan kullananlar, psikolojilerini revizyonnin basit yolunu temiz görünen saçlara sahip olarak düzeltebilirler. Kuru şampuan kullananların en büyük sorunsı pudralı içeriğe sahip olanların saçları beyaz gösterdiği şikayetleridir. Bu durumun nedeni ise yanlış kullanımdır. Yanlış kullanmıyorum yine de beyaz diyorsanız, pudrasız olanları tercih ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Doğru kullanım ile hoş sonuçlara kavuşmanız kuru şampuan ile 15 dakika kadar sürecektir.

Saçlarınızın kuru görünmesinin nedenleri arasında ilk sırayı sık yıkama alır. Her gün yıkanan saçlar zaman içinde kurur ve bakımsız bir görünüme neden olur. Kuru şampuan kullanarak saçlarınızın kurumasına engel olmuş olursunuz. Sıcak su zaman içinde saçlarınızı kurutur ve inceltir. Kuru şampuan kullanarak bu olumsuz etkiye bir gün ara vermiş olur ve saçlarınızın sağlığına kavuşmasına yardım edersunuz. Saç temizleme özelliği olmayan kuru şampuan, saçın doğal ürettiği derideki yağın saçı beslemesine yardım eder. Güzel görünmek saçlarda başlar.ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Kuru şampuan Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık