Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı? | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı?

1 ay önce
39 kez görüntülendi

Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı?

Her kadın kusursuz olmak ister ancak bu o kadarda basit hemen istendiği anda yapılacak bir şey değil. Mükemmel olmayalım ancak kusursuze yakın olalım değil mi? Peki erkekler kusursuz kadını nasıl tarif ediyorlar işte yazımızda.
Bence bir kadının en önemli özelliğinin gülümsemesi olması gereklidir. Sonra çok zayıf değilde balık etli olması, süper biçimde kokmalı, harika yemekler yapabilmeli, kıskanç olmalı ve yatakta özgür olması gereklidir. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre erkekler, 1.53 boyundaki kadınları daha kusursuz görüyor.

Mükemmel bir ModaveKadinlarkadının tarifi şu şekilde: 36 numara ayak, 8 santimlik topuklu bir ayakkabı ve ayak tırnaklarında kırmızı ojeler.

Aralarında Kim Kardashian, Victoria Beckham ve Sophie Loren gibi birçok ünlü ismin de içinde olduğu bu kervanın, erkekler tarafından en kusursuz bulunan kadınlar olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca erkeklerin üçte birinin ilk randevuda, ilk olarak kadınların ayaklarına baktığı ve bunun üzerinden karakter yargısına vardıkları da ifade edildi.

2 bin kişi üzerinde yapılan anket sonuçlarına göre; 10 kadından 4’ünün yazın, bakımsız ayaklarını gizlemek için kapalı ayakkabılar giydiği açığa çıktı.
ModaveKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık