Özlediğimiz saçlar | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Özlediğimiz saçlar

1 ay önce
26 kez görüntülendi

Özlediğimiz saçlar

Düz, kıvırcık ya da dalgalı… Saçınızın cinsi ne olursa olsun özlediğiniz saçlara kavuşmak hiç zor değil, her sorunun bir çözümü var.

Kadınlar, 20’li yıllardan beri saçlarıyla ilgili hep aynı şeyleri istiyor. İster 70’li yılları yansıtan doğal dalgalı uzun saçlar, ister modern duran kısa kesimler… Tüm isteğimiz sağlıklı, kolay şekil alan, formunu gün boyunca koruyan ve trendleri yansıtan saçlar. İhtiyacınız olan tek şey, ayna karşısında geçireceğiniz ekstra zaman.

Denim girl


Fransız dalgası

Asi, özgür ve kesinlikle doğal. Güneşte kurumuş hissi veren, uçları köpük ya da maşayla hareketlendirilmiş dalgalı saçlar Fransız güzelliğinin ayrılmaz bir parçası. 70’li yıllardan fırlamış gibi nostaljik bir hava taşıyan bu tarz, çabasız güzelliğin de anahtarı. Saçınız ıslakken şekillendirici sıkılmış kalın dişli bir tarakla saçlarınızı tarayın ve uçlarını fön yardımıyla dalgalandırın. Maşa kullanacaksanız iri dalgalara sahip olmak için süreyi kısa tutun.

Modern topuzlar

Young woman wearing bomber jacket outdoor


Son yılların vazgeçilmez trendlerinden biri de dağınık topuzlar. Düz ya da dalgalı saç modellerinden sıkıldıysanız ensede toplanmış gevşek bir topuz imdadınıza yetişebilir. Dilerseniz lastik saç tokasıyla, dilerseniz düğüm attığınız bir tutam saçla bu trendi kolayca takip edebilirsiniz. Tercihiniz balerin topuzlarıysa, atkuyruğu yapıp ördüğünüz saçınızı ensenizde toplamayı deneyin.

Zamanla yarışırken doğal ve formda saçlara kavuşmak zor değil. Doğru ürün ve uygulamayla çabasız bir güzellik yaratabilirsiniz.


ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Özlediğimiz saçlar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık