Parti bronzluğu | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Parti bronzluğu

1 ay önce
17 kez görüntülendi

Parti bronzluğu

Vücut için üretilen otobronzanları yüzünüzde kullanmayın, zira bunların içindeki faktör maddeler gözeneklerin tıkanmasına neden olabilir.

Yüzünüzde doğal bir parlaklık yaratmak istiyorsanız, aydınlatıcılardan veya bronzlaştırıcı pudralardan faydalanın ancak aydınlatıcı kullanmadan önce cildinizin iyice temizlenmiş ve nemlenmiş olmasından emin olun; zira nemli bir cilt ışıltılı bir görünümün anahtarı. Yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek için haftada birkaç defa bütün bedeninuza peeling uygulayın. Bunun için peeling yapan eldivenlerden de faydalanabilirsiniz ancak bu eldivenleri kuru cilt üzerinde kullanmaya dikkat edin. Tatile çıkmadan önceki gece, banyoya ya da duşa girmeden uygulayın.

• Yüzünüz için bronzlaştırıcı kullanacaksanız 4 ile 6 saat arası bir zamana ihtiyacınız olacak. Bu yüzden şayet az zamanınız varsa bir gece önce yapın.

• Omuzları açık bir elbise giyecekseniz ten renginizle yüzünüzün aynı renk olmasına özen gösterin. Bronzlaştırıcıyı dairesel hareketlerle omuzlarınızdan başlayarak bileklerinize kadar uygulayın.

• Bacaklarınızın arka kısmına bronzlaştırıcı sürmeyi unutmayın. Dekolte bölgesi için cildinize parlaklık veren yağlardan faydalanabilirsiniz.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Parti bronzluğu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık