Pratik Güzellik Önerileri | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Pratik Güzellik Önerileri

2 hafta önce
14 kez görüntülendi


Pratik Güzellik Önerileri

ModaVeKadinlar Kadınların hayatını kurtaracak nitelikteki pratik güzellik önerileri, basit ama etkili dokunuşlarla daha iyi görünmenin sırlarını taşıyor. Günü kurtaracak bir ruj kullanımı, haftada bir uygulanabilecek maskeler ve daha fazlası ile daha güzel olmak elbette mümkün.
ModaVeKadinlar
Her kadın mutlaka çantası içerisinde küçük bir makyaj çantası daha taşımalı ve en çok kullandığı makyaj malzemelerini daima yanında bulundurmalıdır. Böylelikle iş sonrası aniden gelişen bir davet planı için kolayca makyaj tazelenebilir. Makyaj temizleme mendilleri ve parfüm gibi kokulu ürünlerin de seyahat boy alternatifleri temin edilebilir. Yüz bölgesinde beğenilen bir bölümü ön plana çıkaracak olan makyaj malzemesi her zaman biraz daha fazla kullanılabilir.
ModaVeKadinlar
Hazır maskeler almak yerine, evdeki birçok faydalı besin ile cilt maskeleri hazırlamak hem daha az maliyetli hem de daha sağlıklı olacaktır. Haftada bir kez yapılan bir maske bile ciltteki etkisini kısa sürede gösterir. Cildi her sabah ve akşam yıkamak, tonik ile gözenekleri temizlemek, daha parlak bir cilt için kesin çözüm getirecektir.
ModaVeKadinlar
Yüz tipine uygun saç kesimi yaptırmak da gerekmektedir. Dar ve kısa yüzler kahkül kullanmamalıdır. Bununla birlikte çok ince telli saçlara sahip olanlar, hacim kazandıracak model ve malzemeler uygulayabilirler.ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pratik Güzellik Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık