Sabun köpüğü | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Sabun köpüğü

1 ay önce
17 kez görüntülendi

Sabun köpüğü

O, muhtemelen kullandığımız ilk cilt temizleyici. Kokusuyla bile rahatlatan kalıp sabunlar vazgeçilmez bir nostalji olarak tekrar en çok tercih edilenlerimiz arasında.

Cildinizi nemlendiren, besleyen, peeling yapan, saç köklerini besleyen doğa dostu kalıp sabunlar artık çağa ayak uyduran yeni formülleriyle hoşlik rutinlerine geri döndü. Farklı cilt tipleri için birçok alternatif bulabilirsiniz. Örneğin, Siirt’e özgü Bıttım sabunu saçları besliyor, parlatıyor, dökülmesini engelliyor ve kepek oluşumunu önlüyor. Egzama ve mantar gibi deri hastalıklarının tedavisinde de yardımcı. Ardıç ağacından menfaatilan ardıç katranı yağından yapılan ardıç sabunu bilhassa egzama, mantar, cilt kaşıntıları, siyah nokta ve sivilceler üzerinde etkili. İçerdiği antibakteriyel ve antiseptik maddeler vasıtası ile ciltteki yağ salgısını dengeleyen kükürtlü sabun, akneli ciltlerde tedaviye yardımcı oluyor.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sabun köpüğü Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık