Toner kullanmanın gerekli 4 nedeni | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.78 TL
EURO: 6.37 TL

Toner kullanmanın gerekli 4 nedeni

1 ay önce
25 kez görüntülendi

Toner kullanmanın gerekli 4 nedeni
Her gece uygulamanız gereken cilt bakım rutininizin ne olduğunu biliyor musunuz?

Hepimiz bu adımları çok iyi bildiğimiz halde bir çoğumuz toner kullanımını yeterince ciddiye almaz. Daha doğru kullanıp kullanmamak konusu ile ilgili biraz arada kalır. Bu nedenle de toner kullanmayı atlamayı tercih eder. İşte tam bu nedenden dolayı toner kullanmanın cilde faydası nedir ve neden ona ihtiyacımız vardır beraber bir kez daha üzerinden geçelim dedik.

Tonerler ne yapar?
Temel olarak, yüzünüzü yıkadıktan sonra bile toz ve diğer kirler cildinize sızabilir. Bir toner kullanarak, bu son kalan brüt kirden tamamıyla kurtulursunuz. Ama bunun yanı sıra cildinizin pH seviyelerini temizledik sonrasında tekrar dengelemek için nemlendirmeyi unutmamalısınız. Toner bu kremlerin de daha basit emilmesini sağlar.

Toneri ne zaman kullanmalıyım?
Toner, temizleme prosedüründe son adım olarak, bunun yanı sıra nemlendirme öncesi hazırlık aşaması olarak kullanmak mümkün.

Kendime makul olanı nasıl seçmeliyim?
Bu cilt tipinize bağlıdır. Yağlı cilde sahip olanlar: Yuvarlak bir pamuğu emdirip ve yüzünün üzerinen geçirip, kirleri temizleyebilir. Kuru cilde sahip olanlar: Eline biraz toner döküp ve avuçlarını cildine hafifçe vurarak, temizleme prosedürünü gerçekleştirebilir. Böylece ürün içeri sızar.Hangilerini denemeliyim?
Yine, bu cilt tipinize bağlıdır. Kuru ya da normal bir cildiniz varsa, sırayla nemlendiren ve rahatlatan gül suyu ya da papatya içeren bir toner kullanabilmeniz mümkün. Eğer yağlı bir cildiniz varsa, ufak bir alkol yüzdesi içeren bir toner deneyebilirsiniz. Sıkılaştırıcı tonerler olarak bilinen formüller antibakteriyeldir ve cildi kurutur.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık