Yanaklar da formda | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Yanaklar da formda

1 ay önce
19 kez görüntülendi

Yanaklar da formda

Son yıllarda çoğu kişi kilolu gösteren yüz hatlarından rahatsız; neyse ki bunun çözümü var. Hollywood yıldızlarının ince, keskin yüz hatlarına sahip olmak isteyenler yanak inceltme programlarına müracaatyor.

Sağlıklı bir cilt hernet hayali. Son yıllarda ise kadınlar kusursuz bebek cildini aramaktan vazgeçti. Her yaşın ayrı hoşliği var. Olanı kabul etmeli, temiz, sağlıklı görünmeli. Dinlenmiş bir görüntü olmalı hedefimiz. Yaşının iyisi olmak, çizgileri yok etmek uğruna kötü görüntülerden vazgeçmek en doğrusu oldu. Sert yapılan, bilinçsizce şişirilen yanakları, dudakları ve komple boyalı kaşları olan kişileri daha az görmeye başladık. Yıllardır çoğu kişi kilolu gösteren yüz hatlarından da rahatsız. Spor yapıyor, incecik oluyor ancak yüz incelmiyordu. Çok zayıf kişilerde bile yanak yağları fazla olabiliyor. Bunun nedenlerinden bir tanesi de ‘bichat’ adı verilen yağ yastıkçıklarının bazı kişilerde olması gerekenden çok olması. Kilo alma zamanlarınde daha da büyüyen, yüze yuvarlak görünüm veren bu yağ yastıkçıkları çıkartılabilmekte, yüz daha ince görünebilmekte.

Son günlerde görülmemiş bir yanak inceltme uygulaması kullanılmaya başlandı. Bu uygulama ağız içinden yapılıyor. Radyofrekans ile ağız içinde her iki yanağı da tombul gösteren bichat, yağ yastıkçıklarına ağız içinden bir cihaz yardımı ile prosedür uygulanıyor. İşlem ağız içinde kaşık görünümlü, şahsa özel (tek kullanımlık) proplar ile gerçekleştiriliyor. İşlem ağız içine yerleştirilen özel prop ile her yanak için 10 dakika uygulanıyor. Cihaz ile o bölgede kontrollü bir ısı sağlanıyor ve yağ yastıkçıkları bir miktar erime gösterirken aynı anda artan kolajen ile incelme ve sıkılaşma sağlanıyor. Uygulamalar sonrası yüz daha ince ve güzel görünüyor. İşlem 2-3 seans uygulanıyor. Yüzde V biçimi isteyenler için bu uygulama ile beraber doktor kişinin yüz oranını sağlamak için çene ucu dolgu, elmacık kemiği dolgu uygulaması da yapabiliyor. Bazı kişilerde diş sıkmaya bağlı fazla büyüyen massater kasına da uygulama yapılarak o bölgenin de incelip yüzün V biçimini alması sağlanabiliyor.

ModaVeKadinlar

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Yanaklar da formda Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık