Selülit Nasıl Giderilir? | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.77 TL
EURO: 6.35 TL

Selülit Nasıl Giderilir?

1 ay önce
22 kez görüntülendi

Selülit Nasıl Giderilir?

Selülit Nasıl Giderilir?

Yaz yaklaşırken, arama motorlarında selülit ile ilgili aramaların sayısı da arttı. Yetişkin ModaVeKadinlar kadınların büyük bir bölümünde görülen, özellikle de bacak arkası ve kollarda rahatsız edici bir görünüme neden olan selülit, kan dolaşımındaki sorundan kaynaklanır.

Kendinize yeterince özen göstermiyorsanız ve de özellikle kadınsanız, selülitlerinizin olması şaşırtıcı değil. Selülitlerle başa çıkmak hala kolay değil ve kesin bir tedavi yöntemi hala yok.

20 yaşını geçen kadınların yaklaşık %85’inde görülen bir sorun olan selülitlerin görünümünü azaltmak için yapabileceğiniz şeyler var. Peki, selülit nasıl giderilir?
Soğuk Lipoliz

Bölgesel yağları azaltmak ve kan dolaşımını hızlandırarak selülit görünümünü azaltmak için en popüler tedavi yöntemlerinden biridir. Sonuçları görmek için 3-4 seans tekrarlanması tavsiye edilir.
Lazer Tedavisi

Masaj, liposuction ve hafif bir terapiyi içeren lazerli tedavilerde, yağların sıvılaştırılması sağlanır. Böylece kan akışı hızlanır. Lazer ile selülit tedavisinde sonuçların alınması 6 ay sürebilir.
Masaj

Evde selülit tedavisi için yapabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri masajdır. Birçok selülit tedavisinin temelinde de masaj yer alır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olan masaj, düzenli yapıldığında cildin sıkılaşmasına ve selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur.
Şok Terapisi

Selülit tedavisi için uygulanan yöntemlerden biri de şok terapisidir. Genellikle 2 ile 6 ay arasında sonuçlar alınır.
Selülit Kremleri

Masaj yaparken, selülit problemlerine yönelik içerikler ile hazırlanan selülit kremleri kullanarak, masajdan alacağınız sonuçlar da bundan etkilenir.
Selülitle Savaşan Besinler

ModaVeKadinlar Selülit, kadınlarda %80 oranında daha sık görülür. Eğer sizin de selülit problemleriniz varsa, bu besinleri daha fazla tüketmelisiniz;

Sardalya,
Limon,
Kırmızı şarap,
Tavuk göğsü,
Sarımsak,
Küflü peynir,
Avokado,
Kuşkonmaz,
Yeşil çay,
Kiraz,
Papatya çayı,
Salatalık,
Fındık,
Fıstık,
Badem,
Ceviz,
Tam tahıllı besinler,
Papaya

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık