Sık Adet Görme Sebepleri | Moda ve Kadınlar Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey Moda ve Kadınlar,Gelinlik, Dekorasyon,Kadina Dahil hersey
DOLAR: 5.78 TL
EURO: 6.38 TL

Sık Adet Görme Sebepleri

1 ay önce
16 kez görüntülendi

Sık Adet Görme Sebepleri

Sık Adet Görme Sebepleri

günden kısa sürede adet görmeye başlama ModaVeKadinlar kadınların aynı ay içinde iki defa adet görmesi demektir. Temiz kalınacak gün sayısının kısalmış olmasından dolayı bir dengesizlik hakimdir. Sık adet görmenin sebepleri polip ve miyom gibi kadın hastalıklarıdır. Hormonal dengesizlikte adetin sık görülmesinde rol oynuyor.biyolojik yapısını bozulmasına yol açan ruhsal durumlarda sık adet görmenin nedenleri arasındadır. Bilhassa da stres adet kanamasının erken başlama sebeplerinin başında gelir.
Kadınlarda sık adet kanamasının nedenlerinden birisi de hormonal dengesizlikten kaynaklanan guatr hastalığıdır. Genç kızlığa ilk adım atıldığı yıllarda sık sık adet kanaması sizi endişe kaptırmasın. Çünkü yeni adet görmeye başlamış bir genç kızın henüz yumurtalıkları tam düzenli çalışmıyor olabilir. Zamanla bu sorun kendiliğinden geçer. Geçmediği durumda bir uzmana danışılmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık